Obsah: Válka celebrit

Zpěváci, herci, moderátoři, režiséři, modelky a další osobnosti sice žijí v "jiném světě" než drtivá většina ostatních smrtelníků, ale pojmy jako vztek, křivda, zloba a nenávist jim rozhodně nejsou cizí. Spousta známých tváří, které se na nás pravidelně usmívají z pódií, divadelních prken, televize, novin, časopisů a internetu, má minimálně jednoho "populárního" nepřítele, anebo naopak nemůže přijít na jméno někomu neméně slavnému! Zhrzená láska, boj o majetek, nevěra, pracovní neshody, podrazy - to vše jsou příčiny, které vedou k "válce celebrit". A koho jsme zastihli na "bitevním poli"? Lucii Bílou, Helenu Vondráčkovou, Petra Jandu, Ivetu Bartošovou, Ilonu Csákovou, Jiřinu Bohdalovou, Zdeňka Izera, Karla Šípa, Marcelu Holanovou, Daniela Hůlku, Vendulu Svobodovou, Simonu Krainovou, Mahulenu Bočanovou, Dalibora Jandu, Filipa Renče, Martu Kubišovou, Leoše Mareše, Evu Pilarovou, Hanu Mašlíkovou a celou řadu dalších hvězd...
Zdroj: Anotace z knihy Válka celebrit
Dnes je 28.03.2024