Obsah: Ženská srdce

Romantický příběh pro ženy se odehrává koncem 19. století částečně v Anglii a částečně v exotickém prostředí afrického Dakaru.   Dvacetileté Keldě zemřeli před osmi lety rodiče. Jako "dítě z chudobince" se cítila nešťastná a opomíjená, dokud se nespřátelila s francouzskou studentkou Yvettou. Lord Orsett, Yvettin strýc, svou neteř pozval do senegalského Dakaru, a protože se nenašel nikdo, kdo by Yvettu doprovázel v roli služebné, padla volba na Keldu. Lord Orsett zamýšlel Yvettu provdat za generálního guvernéra, aby šla příkladem dalším francouzským ženám a usadila se v Africe. Dívka se však v průběhu plavby zamilovala do pohledného mladého spolucestovatele, s Keldinou pomocí uprchla ze strýcova domu a se svým snoubencem odplula do Anglie. A Kelda? I ona našla svou velkou lásku, která jí doposud tak chyběla: stal se jí lord Orsett.
Zdroj: Anotace z knihy Ženská srdce
Dnes je 20.04.2024