Obsah: Adobe Acrobat 7

Snad každý uživatel počítače se více či méně často setkává se soubory PDF a drtivá většina z nich používá k jejich prohlížení Acrobat. Pokud se mezi ně řadíte i vy a pokud pomocí Acrobatu soubory PDF pouze prohlížete, pak vězte, že je to jen nepatrný zlomek možností tohoto programu. Používáte-li při své práci Acrobat v jeho zatím nejnovější verzi 7 a chcete využít všech jeho možností, jakými jsou například úpravy souborů PDF, doplnění komentářů, využití PDF dokumentů v týmové práci, konverze dokumentů z PDF do Wordu a obráceně, vytváření jednoduchých či komplexních formulářů, doplnění tlačítek a ovládacích prvků do PDF dokumentů či v neposlední řadě vybavení PDF dokumentů vlastními videoklipy, ozvučením či Flash animacemi, pak neváhejte a mějte tuto plnobarevnou knihu stále po ruce. Bez zbytečných oklik a teorie jde rovnou k věci a umožní vám okamžitě využít možností PDF dokumentů na maximum.
Zdroj: Anotace z knihy Adobe Acrobat 7
Dnes je 28.03.2024