Obsah: Odkud vane kouř

Příchod lékařky Lary Malloryové do texaského městečka Eden Passu způsobí pozdvižení. Co hledá tato krásná žena, jejíž milostný románek s nadějným mladým senátorem Clarkem Tackettem zničil jeho politickou kariéru, právě v jeho rodném městě, kde má hlavní slovo Clarkova despotická matka, bohatá naftová magnátka Jody? Proč se chce Lara seznámit s Clarkovým bratrem, dobrodruhem Keyem? Má bohatá dědička Janellen, Clarkova a Keyova sestra, naději na společný život s propuštěným vězněm Bowiem? Odpověď na tyto i další otázky najde čtenář v knize americké spisovatelky Sandry Brown Odkud vane kouř, v které nechybí tajemství, napětí, dobrodružství ani silné city, láska, nenávist, a dramatický děj s nečekanými zvraty.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize