Obsah: V pasti

Napínavý thriller z vánočním duchem prodchnutých ulic amerického městečka Santa Fé.
Paul Kagan je špion, kterému se podařilo proniknout mezi ruskou mafii působící v Americe. Zabránil několika teroristickým útokům, zachránil množství lidských životů, přesto ho tíží výčitky svědomí pro množství brutálních činů, které musel provést, aby byl mezi mafiány přijat a nepadlo na něj podezření. Když je na Štědrý den společně s kumpány poslán unést nemluvně, dítě významného bojovníka za mír na Blízkém východě, rozhodne se bez ohledu na následky dítě zachránit. Při útěku s dítětem je však postřelen a úkryt nalezne v jednom ze svátečně vyzdobených domů. Ten však není prázdný a tak musí Kagan bojovat nejen o život svůj a dítěte, ale i mladé ženy a malého chlapce.
Vytvořil: java
Zdroj: www.mlp.cz