Obsah: Zaprodanci

Dobrodružný thriller vypráví příběh muže, který se ocitne v mezní situaci a musí bojovat o svůj život.
Americký učitel Peter Houston přijíždí s manželkou do Francie navštívit hrob otce, který padl ke konci 2. světové války. Na hřbitově však jeho hrob nenajde. Rozhodne se, že po něm začne pátrat a od této chvíle je Peterův život ohrožen. Manželka zahyne při zinscenované dopravní nehodě a lidé, kteří by mohli poskytnout informace, jsou zavražděni. Nedá se zastrašit, okolnosti ho dokonce donutí i zabíjet. Po riskantním pátrání se mu podaří zjistit celou pravdu o událostech z r. 1944, kdy jeho otec s několika americkými vojáky dezertoval a navázal spolupráci s francouzským kolaborantem. Změnili si totožnost a založili nelegální společnost provozující terorismus, špionáž, obchod s drogami i nájemné vraždy.
Vytvořil: java
Zdroj: www.mlp.cz