Obsah: Box

Tato ojedinělá publikace si klade za cíl představit box nejen jako kontaktní sportovní disciplínu, ale také jako zajímavou alternativu kondičního tréninku. Začínající adepty a sportovní veřejnost seznámí se základy boxu a pomůže překonat ostych před tímto krásným sportem. Samotným boxerům a jejich trenérům bude vodítkem ke zpestření tréninku, zkvalitnění techniky úderů a zlepšení kondice. Zajímavé podněty naleznou i v kapitolách o výživě a pitném režimu či v psychologické přípravě. Knihu mohou využít nejen vyznavači klasického boxu, ale také kickboxu, thajského boxu a dalších bojových sportů, ve kterých se používají stejné úderové techniky rukou. Autor, zkušený trenér, přináší dále mnoho zajímavých informací o historii, zákulisí boxu a jeho vnímání veřejností.
Zdroj: Anotace z knihy Box
Dnes je 19.04.2024