Obsah: Cesta Deneris - Zkouška dospělosti

Deník napsal autor v první osobě pod svým dřívějším jménem Betin Byte. Líčí v něm neuvěřitelné události, jež postihly spolu s ním dalších pět maturantů právě v den M. Celá skupina příliš pozdě zjistila, že na ně byla připravena promyšlená lest.
Kvůli záchraně života jednoho z nich se vzdali svého dosavadního. Místo maturitního vysvědčení vzali do ruky meč. Tak začala jejich dlouhá cesta Deneris zkouškou dospělosti. Jak si poradí bez zubního kartáčku? Co udělají tomu, jež je připravil o pohodlný život ve střední Evropě? Jakou spoušť způsobí jejich chování v civilizaci, kde se hranice zákona neměří paragrafy, ale teploměrem? Jak je škola na Zemi připravila pro život na Deneris?
Kniha tvrdým přístupem k pravdě ukazuje, jak se v obtížných situacích mění hodnoty. Svéráznými vtipy začíná, brutálním jednáním končí. Na začátku jsou to překvapivé maličkosti každého dne.
Jste tedy opravdu připraveni poznat, co má Vaše chuť na smažená vajíčka společného s Vaší budoucností?
Vytvořil: knihovnicka.cz
Dnes je 19.04.2024