Obsah: Zrozená z ledu

Druhá část romantické trilogie...
Ačkoli jsou Maggie a Brianna Concannonovy sestry, liší se tichá a obětavá Brianna od umíněné a impulsivní Maggie právě tolik jako led od ohně, které jim autorka už v názvech obou knih přisoudila coby výstižné symboly. Zatímco Maggie dobývá svět uměleckými úspěchy a ve šťastném manželství s milovaným mužem pečuje o novorozeného synka, jedinou Brianninou radostí se zdá být její malý penzion, v němž neúnavně vaří, peče a všemožně se stará o hosty ze všech koutů světa. Vypadá to, že takto, bez vzrušení a v poklidu, budou probíhat už všechny její další dny. V jednom z těch dnů se však ubytuje nový host. Americký spisovatel, světoznámý autor bestsellerů Grayson Thane, přijíždí do západního Irska, aby tam hledal inspiraci a klid k náročné práci na novém thrilleru. Je přesvědčen, že neradostná minulost z něho učinila beznadějného samotáře, věčného tuláka bez domova. Jenomže láska, ten všemocný a věčný cit, dokáže minout jen málokoho. A tak Grayson Thane náhle váhá sám nad sebou a mírnou, poddajnou Briannu zaskočí silný vztah k muži, o němž donedávna četla jen na záložkách jeho knih.
Vytvořil: Acionna
Zdroj: anotace ke knize