Obsah: Rytmická sekce

Svět Stephanie Patrickové se zhroutil po leteckém neštěstí nad Atlantikem. Nešťastná mladá žena se ocitá ve zhoubném víru prostituce, drog a alkoholu. Vše se zásadně změní v okamžiku, kdy ji osloví tajná služba s nabídkou spolupráce. Při plnění úkolů se Stephanie stává lacinou prostitutkou Lisou, radikální anarchistkou Petrou, švýcarskou obchodnicí Marinou, americkou studentkou a anglickou poradkyní.Její život nyní závisí na tom, aby ze sebe dělala někoho jiného. Vycvičila ji k tomu tajná služba a ona je s tímto stylem života naprosto srozuměna - až do chvíle, kdy se zamiluje. Tehdy si začíná klást otázku, do které ženy se vlastně Frank zamiloval. Do Lisy? Do Petry či Mariny? Nebo do skutečné Stephanie? A kdo je vlastně skutečná Stephanie?
Zdroj: Anotace z knihy Rytmická sekce
Dnes je 19.04.2024