Obsah: Bratrstvo

První kniha trilogie Bratrstvo
První díl historické trilogie plné intrik, vášní, lásky, bojů, násilí, hrdinství, cti a spravedlnosti z období křižáckých válek, bojů pravověrných křesťanů proti nevěřícím. Hlavním hrdinou je mladý templář Will Campbell, který se jednoho dne dovídá o mystickém tajemství uvnitř řádu. Cesta k jeho odhalení nás zavede do temných uliček Londýna a Paříže, ale také do exotického prostředí pouští Sýrie a Palestiny, kde se paralelně rozvíjí příběh bývalého otroka, který se zde stane významným vojevůdcem. Na pozadí křižáckých válek se odvíjí osud obou hrdinů, kdy každý bojuje za svou víru, pravdu a lásku. Čtivý příběh čtenáře seznamuje s reáliemi tehdejšího světa, životem obyčejných lidí a vládců, ale i s otázkami smyslu víry a jejího naplnění.
Zdroj: Anotace z knihy Bratrstvo
Dnes je 28.03.2024