Obsah: Temná zima

Šestá kniha série Nick Stone.

Agent pro zvláštní úkoly, který je nasazován k akcím, o nichž nechce nic vědět vláda, protože lidské cíle jsou v nich určeny k likvidaci, by neměl mít rodinu ani přátele. S nimi je vydíratelný. Má se spoléhat jen na sebe a parťáka, a i od něj si má udržovat odstup. Nick Stone to ví. Jenže problém nastává ve chvíli, když se váš parťák jmenuje Suzy a je to pohledná holka. A když jste navíc opatrovníkem dcery dávného kamaráda, jíž rodinu vyvraždili před očima, je to pro agenta dost smrtelná kombinace. A to se taky ukáže, když zpravodajci zjistí, že teroristická skupina má k dispozici virus plicního moru, proti kterému je dýmějový mor decimující středověkou Evropu lehká chřipka. Stone, který se Suzy rezidenci teroristů odhalil, musí za každou cenu zabránit vypuknutí smrtící epidemie. Ale bude muset zaplatit i smrtí těch, které miluje? Temné pohnutky, temné cíle. Morový virus - Temná zima.
Zdroj: Anotace z knihy Temná zima
Dnes je 19.04.2024