Obsah: Eliška a Korálníčci

Knižní prvotina herečky Nely Boudové vypráví příhody šestileté holčičky Elišky a jejích oblíbených červených korálků, které se vždy v noci proměňují v kamarády Korálníčky, malé roztomilé skřítky. Ti Elišku hlídají, starají se, aby se měla dobře a pomáhají jí se všemi trampotami. Eliška zažívá nečekaná dobrodružství nejen doma, ale hlavně na venkově u dědečka, babičky a svérázného strýčka vegetariána. Jak si Eliška najde novou kamarádku a jak dopadne jejich nebezpečný výlet na rybník? Zalíbí se jí nový mámin přítel Jarda? Co všechno budou muset Korálníčci vymyslet, aby uzdravili Elišku z nachlazení a vyhnali jí z hlavy čarodějnici Chmuru? To všechno a ještě víc se dozvíte v půvabném příběhu, jehož atmosféru dotvářejí mistrovské ilustrace Jana Janáka.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize