Obsah: Léto s kovbojem

Já a Boba, nebo já a Honza Macháček? Má vůbec smysl, aby se psycholožka zamilovala do kovboje?
Ale Boba mě má jako chůvu a pradlenu... Ví ten Honza vůbec, co to je, mít doma tři učitelky? ? Zkrátka, tohle léto je Doubravka, nebo vlastně Dorka, se svou psychologií nějak v koncích. Na vesnici, kde se její kluk Boba dře na zkoušku poznává nejen vesnického "kovboje" Honzu, ale i nějaký jiný, přímočarejší přístup ke světu, lidi, kteří nezaložili svůj život na protekci a známostech. Kteří, jak Dorce připadá, dovedou lépe vystihnout, co je pro ně opravdu důležité...
A tak si po úspěšných Holkách z porcelánu, které Jaromíra Kolárová také napsala podle vlastního scénáře, můžete připomenout i hrdiny dalšího jejího úsměvného filmového příběhu, Léta s kovbojem.
Vytvořil: ota61
Upravil: ota61