Obsah: Žulové město

První kniha série Logan McRae.

Blíží se Vánoce, studené, temné a vlhké a s nim přichází smrt.   Detektiv seržant Logan McRae je první den v práci po roční nemocenské a horší směnu snad zažít nemohl. V zatopeném kanálu se našlo tělo čtyřletého Davida Reida; je uškrcený, zohavený a hodně dlouho mrtvý. Ale tím to teprve začíná.  V Žulovém městě řádí sériový vrah a místní média prahnou po krvi. Jako by to ještě nestačilo, Logan McRae se navíc musí potýkat s novým šéfem, detektivem inspektorem Inschem, který nesnáší hlupáky, a s bývalou přítelkyní, krásnou, ale chladnou Isobel MacAlisterovou, která je shodou okolností soudní lékařkou. Jediná dobrá zpráva je, že mu přidělili strážného anděla, konstábla Jackie „Xenu" Watsonovou. Mrtvých v pitevně přibývá a Logan ví, že čas letí. Přibudou další mrtví a když si nedá pozor, mohl by být jedním z nich...
Vytvořil: Mady
Upravil: Felix, janajau