Obsah: Bukvínkova kouzelná píšťalka

aneb Další příhody rodiny statečného skřítka Drnovce
Další příhody rodiny statečného skřítka Drnovce. Podzimní vítr se proháněl v koruně Buku, Holubinka došila péřové kožíšky pro Drnůvku, Špuldu i Bukvínka, táta Drnovec nasbíral zásoby na zimu a uložil do košíků. Tázavě hleděli na mraky nad Bučinou a navzájem se ptali: „Už je čas? “ Už je čas vrátit se do chaloupky k Babí, kde v bezpečí před mrazem přečkají zimu? Ano, byl, ale příchod Šedivého skřítka, který utekl před Královnou zimy, všechno změnil. Protože před mrazivým hněvem Královny, která Šediváče všude hledala, se stěží mohla skrýt všechna lesní zvířata, rozhodly se děti zachránit nejen nového skřítka, ale i ostatní obyvatele lesa. Jak, kdo jim pomáhal a jak to všechno dopadlo? Otevřte knížku a uvidíte.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 23.04.2024
Před 98 lety se narodil(a) Donleavy J. P.