Obsah: Čtyři roční doby

Čtyři roční doby se poněkud vymykají Kingově tvorbě nejen rozsahem, ale především laděním, a mohou proto být příjemným překvapením i pro čtenáře, kteří nejsou zrovna příznivci hororu. Sám King je označuje za \"přirozeně šťastnou knihu\" a uvádí, že \"tři z nich nejsou horory. \"
Se dvěma novelami Nadaný žák a Tělo se čeští čtenáři mohli setkat v dnes už historickém prvním vydání Kinga u nás vůbec (Práce, 1991); tři jsou u nás známy také ve filmové podobě pod názvy Stůj při mně, Nadaný žák a Vykoupení z věznice Shawshank.
Kniha Čtyři roční doby vychází nyní v nezměněné podobě tak, jak ji původně koncipoval Stephen King.
Novely:
- Rita Hayworthová a vykoupení z věznice Shawshank (Rita Hayworth and Shawshank Redemption)
- Nadaný žák (Apt Pupil)
- Tělo (The Body)
- Dýchací metoda (The Breathing Method)

Vytvořil: Temnarka
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024
Den 15. výročí úmrtí Ballard J. G.