Obsah: Kedrigern a kouzelná hůlka

Pokračování příběhů čaroděje Kedrigerna a jeho ženy Princezny.
Třetí kniha ze série Kedrigern.

Čaroděj Kedrigern, mistr protikouzel, je nyní šťastně ženat. Tedy, poměrně šťastně. Jeho choť se mu přizná, že už dlouho touží po vlastní kouzelné hůlce - a dobré kouzelné hůlky se shánějí tak těžce. Kedrigern, který velice miluje svůj domov, musí znovu vyrazit na cesty - tentokrát i se svou ženou Princeznou.
Místo hůlky však naleznou mluvící meč, který dříve býval princeznou Luisou. Kedrigern se velice rychle dozví, proč někdo proměnil princeznu do něčeho neživého, a kdyby nebyl gentleman, měl by na toto téma co říct sám. Ale ona mu nakonec slíbí pomoc na jeho výpravě - odměnou za jeho pomoc při znovuzískání jejího ztraceného království.
Od hledání druhořadého čaroděje se Kedrigern a Princezna dostanou až k pátrání po stopách tři sta let staré kletby, jejíž znění už všichni dávno zapomněli a která jediná může proměnit nepřemožitelnou zbraň zpátky v krásnou princeznu.
Vytvořil: ota61
Upravil: ota61
Zdroj: http://www.mlp.cz a www.daemon.cz a www.daemon.cz
Dnes je 20.04.2024