Obsah: Zbavte se svých kil bolesti

"Každé kilo navíc, které Vaše tělo nese, se rovná citové bolesti ve Vašem srdci. Moje kniha Vám pomůže se těchto kil zbavit tím, že se s touto bolestí vypořádáte. Pokud jste už vyzkoušely mnoho diet a neustále se vždy znovu vracíte ke svým nezdravým stravovacím návykům, Vaše nadváha má pravděpodobně psychickou příčinu, kterou je možné uzdravit. Setkala jsem se s tisíci žen a mužů, kteří nebyli schopni přestat s přejídáním. Spouštěčem jejich přejídání byly vždy citově bolestivé situace a traumatické zážitky. Incest a znásilnění. Smrt rodiče, prarodiče, životního partnera nebo přítele. Problémy v práci či partnerství. Finační potíže.
V této knize Vás naučím krokům, které vedou k odblokování a uvolnění této bolesti. Chuť k jídlu se začne projevovat zdravým způsobem, a Vaše váha se tím přirozeně upraví. "
Vytvořil: Mady
Zdroj: Přebal knihy Zbavte se svých kil bolesti