Obsah: Elitní odstřelovač

Je jaro roku 1945 a nacisté eliminují svědky svých zločinů - což je excelentní příležitost pro komandanta Reppa, jak vyzkoušet střelbu na cíl s použitím otrockých dělníků. Repp je elitní střelec, jehož smrtící talent upoutá pozornost britské špionáže jako klíčový bod zoufalého nacistického spiknutí za účelem zvrácení výsledků druhé světové války v hodině dvanácté. Ale jaká je povaha zbraně, kterou Repp hodlá mířit - a kdo je jeho posledním cílem? Leets a Outhwaite ze spojenecké špionáže jsou vysláni, aby identifikovali a znemožnili jeho smrtící misi. A zatímco se dobírají pravdy, nejvražednější závod s časem druhé světové války je tady. Nervy drásající thriller o spiknutí pro záchranu třetí říše s pomocí jednoho náboje.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Elitní odstřelovač