Obsah: Poslední tajemství Leonarda da Vinciho

Napínavá historická fikce tematicky navazuje na úspěšné knihy D. Browna a R. Chandella, které se věnují tajemstvím, obklopujícím objevy a život geniálního renesančního malíře.
Napínavý román, odhalující spojitost mezi Leonardem da Vinci a Turínským plátnem - nejznepokojivější relikvií křesťanství, je považován za španělský "Da Vinciho kód". Ve Španělsku měl obrovský úspěch a je přeložen do sedmi jazyků. Jeruzalém za Ježíše Krista, Konstantinopol křížových výprav, Leonardova Florencie, osvícenecká Paříž, současný Madrid, cisterciácký a skrytě templářský klášter Poblet - to jsou kulisy vzrušujícího vyprávění, mistrně spojujícího historická fakta s fikcí, jež předkládá důvtipné a logické řešení věčného sporu o pravost posvátného roucha.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Poslední tajemství Leonarda da Vinciho