Obsah: Bohyně - Tajné životy Marilyn Monroe

Jsou legendy, které neumírají...
K nim bezesporu patří Marilon Monroe, zlatovlasá bohyně filmového plátna se smyslně šeptavým hlasem, symbol sexu pro mnoho generací.
Zkušený britský novinář Anthony Summers předkládá v této knize velice zasvěcený a seriózní pohled do jejího života, od neradostného dětství v péči cizích pěstounů, přes ztroskotaná manželství s významnými muži tehdejší doby a její přelétavé lásky a jedno utajené manželství až k tragickému závěru, kdy milostný poměr s prezidentem Johnem Kennedym a jeho bratrem, ministrem spravedlnosti Robertem Kennedym, končí tajemnou sebevraždou. Byla to sebevražda?

Zkazky o poměru Marilyn s prezidentem Kennedym nebo jeho bratrem Robertem se začaly šířit ihned po její smrti. Poslední výzkumy potvrzují, že tyto příběhy se zakládají na pravdě.
Vytvořil: Mady
Upravil: pan.Kchiu