Obsah: 50 her pro vaši kočku i pro vás

Aktivní kočka je šťastná kočka. Tato příručka přináší spoustu zábavy pro vaši kočku, i kdyby patřila k těm nejpohodlnějším z kočkovitých šelem. Naučte ji hrát hry, které chce hrát, a udržte ji v dobré jak psychické, tak i fyzické kondici. Uvnitř naleznete skvělé nápady jak vzbudit její zájem o hru, která bude bezpečná a zdraví prospěšná : jak si vytvořit vlastní hračky, nápaditých způsobech jak zacházet s koupenými hračkami. Dočtete se o hrách, které přitahují kočičí přirozené instinkty a chování, o způsobech jak povzbudit plaché nebo ostražité kočky bez donucování apod. Ať už máte roztomilé koťátko, divokou kočku, nebo pohodlnou starší kočku, tyto zábavné a zajímavé hry vašeho chlupatého kamaráda jistě potěší.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy 50 her pro vaši kočku i pro vás