Obsah: Admirál Canaris a Abwehr

Kniha je udivujícím příběhem organizace věrné nacismu a německému vítězství, jež se stala prvořadým zdrojem kvalitních informací, které Hitler a jeho generálové využívali při porobení Evropy. Této organizaci - Abwehru - velel admirál Canaris, muž oddaný porážce nacismu, muž, jenž zosnoval první Hitlerovu porážku na diplomatickém poli a kul další pikle. Lauran Paine ve své knize popisuje události plné intrik navzájem spolupracujících, ale i tvrdě soupeřících špionážních organizací, jejich jedinečné úspěchy, ale i katastrofální nezdary. Zároveň čtenáři poskytuje ojedinělý pohled do nitra vládnoucí nacistické hierarchie a odhaluje její lstivé a kruté metody při prosazování cílů nacistické ideologie všemi dostupnými prostředky.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Admirál Canaris a Abwehr