Obsah: Drahý tatínku - Taťka - kamarád a hrdina

Zcela nové dobrodružství Sama Fishera. Sam Fisher pracuje sám. Ale bojuje za nás všechny. Svoboda má svoji cenu. A jeden muž tu cenu musí zaplatit. Teroristé používají stále složitější digitální technologie, zbraně a šifrovací zařízení. Jejich hrozba roste den ode dne. Jejich potenciál je obrovský a metody vražedné. Národní bezpečnostní služba nemá jinou možnost, než založit nové oddělení, které bude schopné teroristům konkurovat. Oddělení, které nebude oficiálně existovat, přísně tajné oddělení. Třetí oddělení. Jeho nejlepší agent je osamělý, bystrý, neviditelný a smrtící. Má povolení špehovat, krást, ničit a zabíjet, aby ochránil bezpečí svých spoluobčanů. Jmenuje se Sam Fisher. Je nezávislým agentem.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Drahý tatínku - Taťka - kamarád a hrdina