Obsah: Bible pletení

Nápadité techniky včetně copánkových vzorů, norských vzorů a krajky. Více než 25 snadných výrobků, které si vyzkoušíte zároveň s učením. Tušíte, jak se dělá očko hladce a jak obrace? Ale plést si netroufáte? Nebo neumíte ani tolik, ale rádi byste se někdy pochlubili vlastním výtvorem z pletařských jehlic? S touto pletařskou biblí se to snadno naučíte. Nabídne vám přehled absolutních základů pletení i vzorník stovky složitějších ažurových, copánkových nebo třeba plastických vzorů. Pro naprosté začátečníky tu nechybí i povídání o jednotlivých typech přízí a potřebných náležitostech, jako jsou vhodné jehlice. I zkušenější pletařky se možná doví něco nového v kapitole o dokončování upleteného dílka. A navíc si při učení můžete hned podle jednoduchých návodů vyzkoušet něco uplést. Tak se do toho pusťte, Claire Cromptonová vás povede. Pleťte nápaditě a stylově! Objevte nové techniky! Získejte inspiraci!
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Bible pletení