Obsah: Nebezpečný polibek

Pátá kniha série Lucky Santangelová.
Lucky Santangellová se vrací v příběhu plném vášnivé lásky, hluboké nenávisti a lidské statečnosti. Tentokrát bojuje o zachování své rodiny poté, co jejího manžela dostihne hřích minulosti a oba je postaví před zásadní otázku: Co všechno snese a přežije opravdová láska?
Současně sledujeme osudy rodiny Luckyina bratra Stevena, kterého bezmyšlenkovitý násilný čin připraví o manželku a matku malé dcerky. Kolikrát člověk dokáže začít znovu? Kolik odvahy k tomu potřebuje?
A jako by těch starostí nebylo dost, Luckyina kmotřenka Brigette se stane obětí bezzásadového lovce věna. Kolik zklamání dokáže přežít čistá dívčí duše, prahnoucí po lásce bez výhrad?
Román nás seznamuje s rubem a lícem Hollywoodu, který v sobě odráží základní problémy života nás všech. Boj dobra a zla provází  život každého člověka, takže román nám přes všechnu odlišnost prostředí i hrdinů bude promlouvat přímo z duše.
Vytvořil: Zdenka
Upravil: Tomcek, janajau