Obsah: Braňte se jídlem

Stále více odborníků dochází k přesvědčení, že mnohé nemoci je možné léčit tím, že do jídelníčku zařadíme ty správné potraviny. Tato kniha vám poradí, jak nejen ovoce, zeleninu a ryby, ale i tmavé maso a dokonce i lákavé moučníky využít k léčení nebo k prevenci nejběžnějších onemocnění. Najdete zde: ~ 50 abecedně řazených superpotravin doplněných informacemi o jejich nejúčinnějším využití a také tipy na jejich chutné kuchyňské úpravy. ~ 50 abecedně řazených nejběžnějších nemocí a zdravotních problémů od artrózy přes vysokou hladinu cholesterolu až po rakovinu prostaty. Každou z nich provází přehled vhodných potravin s léčivými účinky a lahodné recepty, které nejlépe využívají jejich schopnosti. ~ 100 chutných receptů od předkrmů přes hlavní jídla až po dezerty, které vám vytvoří základ zdravého jídelníčku.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Braňte se jídlem