Obsah: Budeš mě milovat i zítra?

Jste zamilovaná a chcete zjistit, zda je vaše láska opravdu ta pravá a na celý život? Jaký typ osobnosti je pro vás ideální? Jak vytvářet vztah, aby léty nezevšedněl, ale vzkvétal? Co partnerovi odpustit, a co už ne? Tolerovat nevěru? Jak se jí bránit? Co vztah "vzruší" a co ho spolehlivě "zruší"? Všechny ženy dobře vědí, že příruček na podobné téma není nikdy dost. A doufají, že objeví recept, podle něhož se z přelétavých mužů, které je třeba hlídat na každém kroku, stanou milující a pečující partneři. Jak poznat muže, s nímž se vám podaří vytvořit trvalý a oboustranně šťastný svazek? Možná že ten nejlepší recept najdete právě v této knize.
Věčná otázka žen, které chtějí vědět, „jak to dopadne“. Známá psycholožka, autorka knihy Návrat otcovství, rozkrývá důvody a důsledky chování mužů a radí ženám, jak „na ně“.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: anotace ke knize