Obsah: Stopa

Třináctá kniha série Kay Scarpettová.

Kay Scarpettová je nečekaně pozvána do Richmondu, odkud musela před pěti lety za nepříliš důstojných okolností odejít. Nový, nedávno jmenovaný virginský hlavní soudní lékař ji žádá o pomoc při objasňování záhadného úmrtí čtrnáctiletého děvčete. Okamžitě po příchodu na své bývalé pracoviště však Scarpettová zjistí, že celá věc je mnohem složitější. Navíc zažívá zklamání a šok, neboť instituci, kterou kdysi sama vybudovala, nachází v žalostném stavu. Nový šéf je intrikánský alibista podléhající politickým tlakům, vyšetřování komplikuje i FBI, richmondská policie zatím neprovedla ani nejzákladnější úkony, prostě je třeba začít úplně znovu a pozvolna rozplétat síť zdánlivě spolu nesouvisejících skutečností. K nim patří případ, který v jiné části Spojených států současně řeší Benton Wesley a neteř Scarpettové Lucy.
Vytvořil: Alca01
Zdroj: anotace ke knize