Obsah: Běsnění

Devátá kniha série Sága rodu Courtneyů.

Synové Centaine de Thiry-Courtneyové cítí k sobě nepřátelství na život a na smrt. Avšak pokrevní spojení je vzájemně přitahuje stejně jako touha po zlepšení situace na jihu rodné Afriky. V krvavém zápasu proti sílící vlně černošského běsnění se musí Manfred a Šasa postavit tváří v tvář také důsledkům svých vlastních bezohledných ambicí.
Počátky krvavého zápasu mezi černochy a bělochy v Jihoafrické republice, jak se promítly do osudů jedné významné rodiny, jejích spojenců i nepřátel.
Mnoho intrik, vypjaté osobní ctižádosti a nekalých praktik i násilí na obou stranách konfliktu. Setkáváme se zde i s N. Mandelou mezi umírněnými představiteli černošské většiny. Osvědčený autor dobrodružné a špionážní literatury formou jakési rodové ságy napínavě líčí boj proti apartheidu.
Vytvořil: myska
Upravil: java, janajau