Obsah: Dělej, že ji nevidíš

Kniha plná napětí se odehrává v New Yorku a Mineapolisu. Příběh Lacey Farrelové je dobrodružstvím agentky velké realitky. Při prodeji bytu se Lacey náhodou stane svědkyní vraždy, vyslechne poslední slova oběti, která je přesvědčená, že vrah hledal deník její dcery. Ta zahynula při autonehodě. Lacey předá deník policii, ale udělá si kopii a to se jí stane osudným. Vrah ji bude určitě hledat. Dostane se do programu svědků, je nucená se vzdát vlastní identity a odstěhovat se do jiného státu. Tam najde muže svého života Toma Lynche, rozhlasového moderátora. I on opětuje její city, ale Lacey je zmatená, nechce Toma ohrozit, tak se vzdá lásky. Jednoho dne zjistí, že vrah ji našel a je jí v patách. Rozhodne se letět do New Yorku postavit se tváří v tvář nebezpečí. Vyzbrojena pouze svou odvahou a nejasnými náznaky z deníku, závodí s časem, musí odhalit, kdo stojí za vraždami dvou žen, aby předešla svojí smrti. Najde svědka, který ví, jak to vše bylo, ale netuší, že vrah ji našel a sleduje. Vyšetřovatel ji také sleduje a čeká na přiležitost zasáhnout. Vrah se dostane do bytu, kde je Lacey a její svědek vytuší, že je vrah nablízku a zneškodní ho.
Vytvořil: Mery
Zdroj: anotace ke knize