Obsah: Modrý záliv

Čtvrtá kniha série Bratři Quinnové.

Seth Quinn se po dlouhé cestě vrací domů. Pobýval v Evropě jako úspěšný mladý malíř a nyní se chce konečně usadit opět na pobřeží východního Marylandu, odkud pochází. Má za sebou smutné dětství ve společnosti drogově závislé matky, ale i krásné roky v pěstounské rodině bratrů Quinnových. Teď může znovu posílit klan Quinnů, který představují Cameron, Ethan a Phillip spolu se ženami a dětmi, a klidně žít v domě na pobřeží, k němuž vždy neodmyslitelně náležela loď a věrný pes. Ve městě St. Christopher se však od jeho odjezdu mnohé změnilo. Novou obyvatelkou se stala jistá Dru, která si v přímořském městečku buduje květinářství, protože touží vymanit se z vlivu své zámožné rodiny a postavit se na vlastní nohy. Rodící se vztah Setha s Dru podivně naruší Sethova minulost. Dívku vyleká, že Seth je nucen čelit vydírán. Dru váhá, bojí se zklamání. Temné tajemství, které muž dlouhá léta skrýval, by teď mohlo ohrozit jeho lásku i budoucnost.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize