Obsah: Smrtící nahota

První kniha série Smrtící... .

Eva Dallasová je poručíkem newyorské policie a jako jedna z nejlepších je pověřena vyšetřováním série vražd prostitutek. Zdá se, že v pozadí těchto vražd stojí někdo mocný...
Eva toho během deseti let služby u policie už zažila hodně, a tak dobře ví, že to, zda přežije, závisí především na jejích instinktech. Přes varování, aby si nic nezačínala s irským miliardářem Roarkem, jedním z podezřelých v tomto případu, se řítí právě do jeho náruče. Touha a vášeň mají svá pravidla, a tak záleží jen na Evě, zda nakonec stane po boku muže, o němž neví nic s výjimkou toho, že neskonale prahne po jeho doteku, touží, aniž by si to zpočátku uvědomovala, svěřit se mu se vším a zbavit se tak své noční můry - vzpomínky na svou minulost.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize