Obsah: Užívej noci

Tři osamělé ženy kolem třicítky spojuje stejná touha: konečně najít skutečnou lásku a štěstí. Přály by si zakotvit v trvalém vztahu, mít partnera, který jim bude oporou, pořídit si rodinu. Všechny se ocitnou v osudové situaci, která by mohla během jediné noci změnit jejich život od základů.
Thea, malířka pokojů a moderních nástěnných fresek, je omámená ze setkání s úžasným milencem, který jako by vystoupil z jejích tajných snů. Nebude to jen přelud?
Lilah je jasnovidka, dokáže číst z lidské aury a z té Jacksonovy pozná, že právě narazila na toho pravého. Skutečně může doufat v zázrak?
Mladá vdova Hope se už nechce utápět v hlubokém žalu a přemítá nad tím, co by měla změnit, aby po zbytek života nezůstala sama.
Využijí hrdinky kouzelné noci, nebo se už nikdy nevymaní z chapadel samoty?
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 28.03.2024
Před 58 lety se narodil(a) Bauer Michal (1966)