Obsah: Sebranka

Po vernisáži svých erotických obrazů náhle zmizí malíř Svatopluk Sedlář. Jeho manželka se obrací na soukromého detektiva, aby muže našel. Sedlář je zanedlouho nalezen mrtvý. Hlavní podezřelou se stává jeho manželka, a ta se proto znovu obrací na detektiva, aby vedl pátrání, které ji zbaví podezření. Motivem vraždy by mohl být milostný vztah postaršího malíře s mladou dívkou, která k němu chodila na kurzy kreslení. Pátrání vede do Hradce, podivného městečka v pohraničí, kde nejlépe prosperuje prostituce a podezřelý zábavní podnik Eden s hotelem pro bohatou klientelu, vlastněný bývalým starostou. Vychází najevo, že malíř, který chtěl v Hradci kontaktovat svou přítelkyni, nevědomky odhalil bezohledné praktiky nejvyšších městských představitelů, a proto musel zemřít...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize