Obsah: Nerovný vztah

Sasha Boardmanová je úspěšná, atraktivní majitelka uměleckých galerií v Paříži a New Yorku. Víc než dvacet let prožila ve šťastném manželství s bankéřem Arthurem a je matkou dvou dospělých dětí, Xaviera a Tatiany. Když jí bylo osmačtyřicet, její manžel náhle zemřel a jí se zhroutil svět. Sasha se z této rány osudu dlouho nemohla vzpamatovat a odmítala všechny návrhy svých kamarádek, které ji „dohazovaly" nové partnery. Pak ji její syn Xavier seznámil se svým přítelem, výtvarníkem Liamem. Sasha okamžitě rozpoznala Liamův talent a nabídla mu výhodnou smlouvu a výstavu ve své galerii. Zároveň rychle propadla jeho chlapeckému kouzlu, ale jejich „nerovnému" vztahu nedávala velkou naději. Liam je totiž o devět let mladší, chová se jako pravý potřeštěný umělec a jeho nezodpovědný životní styl se diametrálně odlišuje od toho jejího, poklidného a konzervativního. A protože se proti matčinu milenci postaví i Sashina dcera, která to považuje za zradu na mrtvém otci, zdá se, že tito dva tolik odlišní lidé nemají naději na šťastnou společnou budoucnost...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize