Obsah: Druhá šance

Fiona Monaghanová je emancipovaná šéfredaktorka největšího newyorského módního časopisu. Je to emancipovaná žena, která se nechce vdávat a už vůbec netouží po dětech. Žije se svým buldokem v luxusním domě, jezdí po celém světě na módní přehlídky, vlastní padesát párů bot značky Manolo Blahnik a se svým hektickým životem je naprosto spokojená. Ovšem pak jednou vejde do její kanceláře majitel reklamní agentury John Anderson a všechno se změní. Fiona se zamiluje, dokonce Johnovi nabídne, aby se k ní nastěhoval, a uvolní mu část, ale opravdu jen část svých skříní. Má to jeden háček. John je vdovec, jeho dvě dospívající dcery považují otcův vztah k jiné ženě za zradu mrtvé matky a John svou novou lásku obhajuje tak přesvědčeně, že Fiona poruší veškeré své zásady a provdá se za něj. Záhy se však ukáže, že manžel jen těžko přivyká bohémskému životu, který Fiona vede, a netrvá dlouho, než mezi nimi dojde k odcizení... Dokáže Fiona změnit životní styl a opustit New York? Pochopí, kde udělala chybu a proč Johna ztratila? A existuje naděje, že by mohli dostat druhou šanci?
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize