Obsah: Příběhy Sherlocka Holmese

Příběhy Sherlocka Holmese : které ještě neznáte; [Díl] 14. Sherlock Holmes odchází
Další z pokračovatelů holmesovské legendy nás ve svém napínavém příběhu seznamuje s utajovanou totožností věhlasného detektiva.
Sherlock Holmes odchází zdánlivě na odpočinek, dr. Watson nachází v suterénu pod jeho bytem laboratoř s podivnou klecí. Po dramatických událostech, kdy mu Holmesův soupeř profesor Moriarty usiluje o život, se doktor se svým geniálním přítelem znovu setká a je mu odhalena šokující pravda o detektivově pravém původu, o stroji času a o dalších nanejvýš pozoruhodných tajemstvích až k neuvěřitelnému konci. Autor nám nabízí vtipné a vynalézavé, malinko ironicky zabarvené vyprávění. Bylo napsáno se zjevným potěšením a pochopením atmosféry románů sira A. C. Doyla. Pospěšme tedy do viktoriánského Londýna na Baker Street, kde náš příběh začíná...
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz