Obsah: Vražedný lék

Hlavní hrdinka lékařského thrilleru, zdravotní sestra a zároveň koronerka, objasňuje v Saint Louis podivné sebevraždy právníků. Dvakrát rozvedená a osaměle žijící Molly Burkeová, pociťující ještě po dvaceti letech určité příznaky posttraumatické stresové poruchy jako důsledek účasti ve vietnamské válce, se nachází v obtížné životní situaci. Po skončení náročné a vyčerpávající služby na pohotovosti v nemocnici ji čeká ještě druhé zaměstnání ve funkci městské koronerky. Před rokem prohrála soudní spor kvůli údajnému zanedbání povinné péče a byla odsouzena k zaplacení značné finanční částky. Nyní ji zaujmou záhadná úmrtí pěti právníků během tří týdnů. I když téměř vše nasvědčuje tomu, že se jedná o sebevraždy, zkušená Molly má určité pochybnosti. Na žádost bratra jedné z obětí zahájí sama pátrání, od kterého ji neodvrátí nejen útoky tisku a nedůvěra policie, ale ani přímé fyzické napadení. Její původní podezření, že jednotlivé případy souvisejí s korupcí v městském zastupitelstvu, se sice nepotvrdí, ale nakonec se jí podaří odhalit neodpovědné a cynické jednání jedné farmaceutické firmy.
Vytvořil: Flegca
Zdroj: anotace ke knize