Obsah: Bytové dekorace - zařizování se šarmem

Toužíte po nápadité výzdobě bytu? Bohatě obrazově vybavená kniha Bytové dekorace je pokladnicí nápadů pro kreativní ztvárnění všech částí vašeho domova. Dostanete chuť experimentovat. Zdají se vám střízlivě bílé nebo jednobarevné stěny příliš nudné? Nevíte jak vytvořit atraktivně strukturovaný povrch dekorativní omítky? Chcete si doma navodit atmosféru Středomoří? Krok za krokem vám ukážeme, jak můžete efektně zařídit a dekorovat podlahy, stropy a stěny a jak se stát mistry působivého a rafinovaného kouzlení s prostorem. Vedle praktických podnětů vám kniha poskytne množství cenných tipů a triků jak kouskem látky a několika květinami vykouzlit snovou atmosféru a individuální tvořivostí vtisknout svému domovu osobní pečeť.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Bytové dekorace - zařizování se šarmem