Obsah: Chvála siesty

Siesta je jednoduchým a přirozeným prostředkem pro prožití vašeho života v plné formě. Bruno Comby vám v této praktické příručce představuje její detailní rozbor, protože siesta může přinést každému, jak prokázaly mnohé vědecké studie, velké dobrodiní. Posiluje zdraví, usnadňuje trávení a působí jako prevence srdečních onemocnění. Přináší úsporu času, protože zkracuje noční spánek. Rozvíjí tvořivost, představivost, intuici a zároveň umožňuje větší výkonnost v práci. Je skvělým prostředkem pro boj se stresem. Vytváří pocity přívalu energie, rozpouští napětí, dodává optimismus a je nezbytným pomocníkem při všech metodách rozvoje schopností člověka. ato kniha vychází z vědeckých základů a zároveň je velmi přitažlivá pro čtenáře. A to je nejlepší zárukou její kvality.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Chvála siesty