Obsah: Brunův koktejl - cesta ode dna ke dnu

Kult těla a touha líbit se, už dávno není pouze výsadou žen. Příběh mladíka dnešní generace, jenž se snaží vyřešit své komplexy z dětství - kdy byl tlustý a neohrabaný - návštěvou posilovny a užíváním anabolik a steroidů. Brzy si ale zakázané látky začnou vybírat svou daň v podobě agresivity, nervozity, potivosti a dalších negativních účinků, které ho nejednou přivedou do maléru. Ocitá se také na chirurgii, psychiatrii, v rehabilitačním ústavu... Tato kniha nevaruje před zneužíváním steroidních látek, ani nemá v úmyslu zničit „dealery“ v posilovnách, spíše poukazuje, kam až je mladý člověk ochoten zajít, aby našel své místo ve společnosti tzv. zlaté mládeže, která je velice nekompromisní a kritická, pokud nejste dostatečně cool, trendy, in, namakanej, vysportovanej, vysolárkovanej...
Zdroj: Anotace z knihy Brunův koktejl - cesta ode dna ke dnu
Dnes je 25.04.2024