Obsah: Základy portrétování

Praktický kurz pro výtvarníky. Tato kniha je nezbytnou součástí pro každého, kdo chce vylepšit své kreslířské schopnosti. Kniha, kterou napsal učitel a uznávaný malíř Barrington Barber, obsahuje cenné znalosti a praktické rady, podpořené více než 300 ilustracemi. Rady se týkají toho, jak překonat obtížnosti bez přebírání konkrétního stylu a přístupu. Cílem publikace je pomoci vám objevit vlastní umělecký záměr a poskytnout užitečné technické rady k vytváření díla, na něž budete moci být pyšní. Jako doplněk k základům řemesla zde najdete díla řady malířů, kteří měli hlavní vliv na vývoj portrétování, a mnoho prostoru pro začlenění jejich novátorských nápadů do vašich kreseb. Kniha Základy portrétování představuje inspirativní přístup ke všem podobám portrétované osoby, zaručuje vám zábavu od začátku do konce i to, že se k ní budete znovu a znovu vracet pro rady a povzbuzení.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Základy portrétování