Obsah: Základy kresby-kurz pro výtvarníky

Kompletní kurz pro výtvarníky. Každý, kdo si to přeje, se s trochou vytrvalosti dokáže naučit dobře kreslit - z toho vychází tento praktický a vyčerpávající kurz základů kresby pro studenty nejrůznějších schopností. Bezpočet příležitostí k cvičení a zdokonalování se nabízí napříč širokým spektrem objektů zátiší, stromů, krajin, zvířat, kreslení postavy a portrétu - a to vše je podpořeno ukázkami početné řady dovedností a technik včetně perspektivy a kompozice. Metody užívané v knize Základy kresby byly praktikovány po staletí studenty umění a profesionálními umělci. Jsou staro bylé a ověřené. Barrington Barber v této knize přináší své neocenitelné odborné znalosti jakožto tvořivý umělec i učitel, s cílem ukázat vám, jak je používat efektivně, abyste úspěšně tvořili své vlastní kresby. Bez ohledu na to, na jaké úrovni jsou vaše dosavadní zkušenosti, zjistíte, že jeho optimistický přístup dodává odvahu a jeho způsob vyučování inspiruje.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Základy kresby-kurz pro výtvarníky