Obsah: Únos zpěvačky!

Kniha plná napětí a cynicky absurdního humoru, z něhož se rodí nejlesklejší svět. Zpěvačka Renata Máchová je unesena! A protože nic není, jak se jeví, do poslední chvíle nevíme, zda únosce je de facto zachránce nebo gangster. Každá záhada je však jasná investigativnímu novináři, někdejšímu prodavači bot, který o kauze referuje. A že se vždy pravidelně ukáže, že vše je jinak? Koho by zajímaly včerejší noviny?! Kola showbyznysu se musí točit dál! Takový je showbyznys! Ta věta zní v nejnovějším románu Martina Nezvala Únos zpěvačky jako zaklínadlo. Jakmile se vysloví, i ti největší nepřátelé se musí chytnout za ruku a vyrazit vstříc diváckému potlesku a neodolatelnému lesku showbyznysu. Showbyznysu, v němž flitr je víc než myšlenka a ustoupit diváckému vkusu je něco, co divák vždy náležitě ocení.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Únos zpěvačky!
Dnes je 19.04.2024
Před 107 lety se narodil(a) Hassel Sven