Obsah: Tělo nad její duší

Psychologický román známého dramaturga a scenáristy vypráví o složité cestě dívky ze samoty na Vysočině k nejvyšším příčkám domácího i zahraničního modelingu. Nevinná a vnímavá Silvie uposlechne matčina naléhání a v sedmnácti letech opouští domov, vesnickou samotu kdesi na Vysočině a odchází do Brna, aby splnila matčin sen o životě ve velkoměstě. Doma zanechává mladší sestru, rezignovanou matku a přísného otce, kterým chce dokázat, že se ve světě neztratí. Její půvab zaujme stárnoucího fotografa, jehož snímky otevřou hrdince cestu do Prahy a nakonec i na titulní stranu Playboye. Citově ale zůstává v hektickém světě modelingu stále tou přemýšlivou, plachou a nedůvěřivou dívkou. Vztah s mnohem starším bohatým podnikatelem, světoběžníkem, usazeným na Seychelech, jí umožní poznat exotická místa a exkluzivní zábavy, chybí jí však prosté životní jistoty a po čtyřletém vyčerpávajícím milostném vztahu opouští Seychely, modeling i svého partnera. Vrací se domů obohacená o nejrůznější zkušenosti a pevně rozhodnutá zúročit je jako televizní moderátorka.
Vytvořil: Mady
Zdroj: anotace ke knize