Obsah: Tao sexu

Tao sexu : jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí
Kniha ojedinělých textů známého publicisty, která se zabývá převážně neznámými aspekty lidské sexuality z pohledu čínské taoistické filosofie. Interpretace tao sexu, který vede k harmonizaci vztahů mezi muži a ženami a ozdravení světa, ve východně-hanáckém podání. Šťastný je takový svět, kde jsou šťastné a blažené ženy, které představují nejvyšší stupeň pozemského tvoření. A ženy mohou být šťastné prostřednictvím mužů. Jak uspokojit ženu, učinit ji šťastnou - to nabízí tao sex, který představuje cestu k ozdravení této planety. Taoistické umění sexu je stará osvědčená metoda, jak ozdravit sebe i okolí prostřednictvím zharmonizování energií jin a jang, jak posunout evoluci výše. Autor vysvětluje, filozofuje v duchu taoistických tradic. Ovšem jeho pojetí tao sexu v sobě prolíná východní vznešenost se zemitou, svéráznou hanáckou životní moudrostí. Filozofická pojednání doplňují praktické popisy principů tao sexu - ukázky sexuálních praktik a poloh; rady, jak mají muži milovat ženu, ale také taoistické anekdoty a popisy zkušeností mužů z Hané. Veselé, moudré, čtivé. Autor se obrací primárně na muže, se kterými jsou v dnešní době ženy nespokojené, ale kniha je rozhodně určena i ženám.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Tao sexu