Obsah: Black Ice - Neviditelná hrozba kyberterorizmu

Dan Verton rozumí internetu jako málokdo z nás. Knihu napsal takovým způsobem, že je přístupná jak obyčejným lidem, tak bezpečnostním expertům. Je to kniha z těch, které by si měl každý přečíst, jelikož přináší srozumitelné poselství: v otázce kyberbezpečnosti toho pro svou ochranu před ‘zbraněmi hromadného ničení’ musíme ještě hodně udělat.-- Howard A. Schmidt, bývalý předseda Prezidentské komise pro ochranu kritických infrastruktur a poradce Bílého domu pro otázky bezpečnosti kyberprostoru.Dan Verton dokázal v knize Black Ice mistrně vysvětlit, proč je bezpečnost kyberprostoru tak důležitá pro každého Američana.-- Roger Cressey, bývalý šéf štábu Prezidentskékomise pro ochranu kritických infrastruktur a bývalý ředitel oddělení pro otázky nadnárodního ohrožení Národní bezpečnostní kanceláře.Již více než třicet let se zabývám bezpečností počítačů, vyšetřováním událostí v kyberprostoru a počítačovou kriminalitou. Po přečtení knihy Dana Vertona jsem začal mít strach. A vy byste jej měli mít také.-- Allan E. Brill, bývalý výkonný ředitel společnosti Kroll Worldwide Technology Services Group a bývalý ředitel kanceláře pro informační systémy a jejich bezpečnost Vyšetřovácího úřadu v New Yorku.Tato kniha je pro nejistý svět po 11. září nesmírně důležitá. Black Ice může být tou nejdůležitější knihou, kterou si za dlouhou dobu přečtete, protože vás přinutí si okamžitě začít všímat, jakou pozornost věnují bezpečnosti elektronických systémů vlády i soukromé společnosti, a uvědomíte si, jaké následky by mohla mít jejich nečinnost.-- MacDonnell Ulsch, výkonný ředitel společnosti Janus Risk Management Inc. a bývalý poradce Tajné komise Spojených států.
Zdroj: Anotace z knihy Black Ice - Neviditelná hrozba kyberterorizmu
Dnes je 23.04.2024