Obsah: Služba zákazníkům

Brilantní vyprávění o nesnázích dynamického novináře čtyřicátníka, který ztratil svůj mobil. Líčení řetězu nepříjemností s mobilovým kreditem, letenkou, osobním počítačem, paušálem za internet, platební kartou je zábavné a osvobozující. Cožpak jste podobné situace nezažili? Benoît Duteurtre se narodil v roce 1960 poblíž Le Havru. Psát začal v patnácti letech. Povzbuzován Samuelem Beckettem publikuje v roce 1982 svůj první text v revui Minuit a pak se věnuje různým profesím mezi hudbou a žurnalistikou. Je autorem několika románů, nositelem prestižních literárních cen. Svým zájmem o současné situace a prostředí, jasným psaním a vyšinutým humorem zaujímá ojedinělé místo v současné francouzské literatuře.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Služba zákazníkům